İstanbul : ="°C
Londra : ="°C
Newyork : ="°C

 Döviz  Alış  Satış
 Dolar 13,77 13,8
 Euro 12,14 12,22
 Riyal 45,26 45,85
1 Euro : 0,27 Riyal
1 Dolar : 0,3 Riyal
1 Euro : 0,89 Dolar

Müşteri Mesajı
Mesaj Yaz

Kardelen Turizm ile şirketimiz adına gerçekleştirmiş olduğumuz iş birliğinden dolayı şirket yetkilisi olarak memnuniyetimi ifade eder;dürüstlük ,doğruluk,hızlı ve güvenilirlik ilkesinin daim olmasını dilerim. Ayrıca hizmet sektörü olarak tüm dost ve iş arkadaşlarıma KARDELEN ile en azından seyahat edecekleri şehir,ülke tarifeleri hakkında bilgi almalarını dilerim. Doğu Afrika Sorumlusu;Mehmet KARA

EFOR KİMYA KİMYEVİ MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Siteniz hayırlı olsun.
Başarınızın devamını diliyorum.
Saygılarımla.

 

Mesut Aydın
Herkes sevdiği işi yaparsa başarılı olur tezinin en büyük timsali diyebilirim onlar için... Güleryüzlü ve iş bitirici personeli bunun en büyük göstergesi.. Siz sadece arkanıza yaslanın ve kendinizi onlara bırakın gerisini onlar halleder. Hizmetlerinden dolayı Kardelen Turizm ekibine teşekkür ederim.
Recai Coşar

Müşterilerinin mutluluğu için çaba harcayan bir kuruluş.
Teşekkürler Kardelen Turizm.

Tolgay Özkan

Merhabalar bu güne kadar şirketim ve bana vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim...

Bayram Reklam
 ismail Bayram

bayram reklam

Kardelen Turizm çalışanlarının şirketime,vermiş olduğu hizmetlerden ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunar,başarılarının devamını dilerim.
Stil Branda
Zülküf YEŞİL

Stil Branda

Merhabalar; Biz Müşterilerin mutluluğu, konforu ve aradığı güleryüzlü hizmeti gösteren siz Kardelen Turizme Şirketim ve kendim adına teşekkür ederim . " İyiki varsın Kardelen "

Eda Saka

Doğru zamanda Doğru ve kaliteli işler başaran firmanızı tebrik eder bu güzelliklerin devamını dilerim...

SEVDA

Başarılarınızın daim olması dileğiyle.

Seda Aydın

Kardelen Turizm Teşekkürler.

Murat Kara

Başarıya ulaşıp sıcrama yapan bireyler, aynı zamanda değişimin ustaları olacaklardır. Değişimin ustası Kardelen Turizme teşekkürler.

Yavuz Yıldırım

Kardelen Turzm hizmet sektörü olarak Güvenilir,hızlı ve samimi olarak başarılarınız daim olmasını canı gönülden dileriz.Doğu Afrika Sorumlusu Mehmet KARA

Eforkimya San.Tic. ltd.şti.

İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. kardelen turizm için söylenecek söz bence budur.

Günay ARI

Eğer en iyi 100 ticari kuruluşu incelemeye kalkarsanız, eminim büyük bir çoğunluğunun başarısının özgün ve yenilikçi satış metodlarında gizli olduğunu farkedeceksiniz.tebrikler kardelen turizm çalışanları.

Ali BİLGİLİ

Güvenli, samimi, hızlı ve kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederim.

Umar Makina A.Ş. Gülşah Ceylan

© Tüm Hakları Saklıdır
Mavinesil Reklam Hizmetleri